Thermano Alu

TERMISKĀ STABILITĀTE UN IZTURĪBA PRET PELĒJUMU UN SĒNĪTĒM

Thermano Alu ēkas siltināšana ir tas, kas ļaus nodrošināt labākus un stabilākus termiskos apstākļus lauksaimniecības objektu iekšpusē, neņemot vērā laikapstākļus ārpusē.

Thermano Alu vasarā aizsargā pret karstuma, bet ziemā rūpējas par siltumu. Vienmērīga baltā krāsa izolācijas iekšpusē nodrošina neitrālu vidi ēkas iekšienē.
Paneļiem piemīt ne tikai izcili termoizolācijas parametri, bet arī augsta izturība pret amonjaku, sēnītēm un pelējumu, kā arī pret kukaiņu, grauzēju un putnu ligzdām.

Thermano ir termoizolācijas paneļi ar modificēta poliuretāna pildījumu (poliizocianurāts – PIR), kas nodrošina viszemāko siltumvadītspējas koeficientu starp izplatītākajiem materiāliem, kurus izmanto ēku siltināšanai. Novecošanas koeficients λ = 0,023 (W/mK) garantē katrai ēkai ļoti labu papildu siltināšanu, izmantojot gandrīz divkārt mazāku izolācijas biezumu salīdzinājumā ar vairākiem lietojamajiem materiāliem.

Lopkopības ēku attiecīga siltumizolācija nodrošina:

  • dzīvnieku augstāku produktivitāti un audzēšanas rentabilitāti
  • maksimālo izslaukumu un stabilu dzīvnieku svara pieaugumu
  • optimālu lopbarības vērtības izmantošanu
  • pārkarsēšanas problēmas novēršanu vasaras laikā
  • saslimšanas līmeņa mazināšanu
  • lauksaimniecības produkcijas glabāšanas termiņa paildzināšanu
  • dienas temperatūras svārstību izlīdzināšanu

Thermano Alu paneļu ražošanas procesā galvenais izmantojamais materiāls ir poliizocianurāts (PIR), kas no abām pusēm ir pārklāts ar gāzes necaurlaidīgu apdari, kuru veido vairākas polimēru materiālu un alumīnija folijas kārtas.

Thermano augstā gāzes necaurlaidība garantē ilgtermiņa termoizolācijas īpašību nemainību atšķirībā no citiem poliuretāna bāzes materiāliem, kuriem nav tādas apdares, piem., uzstādītiem ar izsmidzināšanas metodi (in situ).

Paneļu pildījums (PIR) ir divu galveno komponentu – poliola un izocianāta ar modifikatoru piedevām – polimerizācijas rezultāts. Tam ir slēgtu šūnu struktūra, tas nozīmē, ka materiāls ir būtisks šķērslis ūdens nokļūšanai pa kapilāriem un ūdens tvaiku difūzijai.

Paneļiem ir raksturīgas lieliskas mehāniskās īpašības, izturība, zema ūdens uzsūkšana un citas fizikāli ķīmiskās īpašības, kuru dēļ tie ir vispiemērotākais materiāls uzstādīšanai sarežģītākajās vidēs.